Kliknij aby poczytać

Strona Lata z Parowozami dla PKP Cargo

Tej strony niestety nie można już oglądać w wersji online. ? „Lato z parowozami” było wakacyjną (a wszystkie wakacje się kiedyś kończą, ech…) akcją organizowaną przez PKP Cargo i na jej potrzeby stworzyliśmy stronę z harmonogramem wakacyjnych imprez. Ważne założenia: strona ma być wizualnie spójna z www.pkpcargo.com i intuicyjna w obsłudze dla użytkowników. Stronę projektowaliśmy od podstaw i dlatego możemy pokazać jej wersję przed programowaniem.

Na stronie głównej umieściliśmy slider żeby wyeksponować zdjęcia z imprez, które już się odbyły. Po kliknięciu przycisku „ruszaj z nami” użytkownik mógł pobrać bilet na najbliższe weekendowe spotkanie.

parowozy-layout-opis-04

Kalendarz miał być czytelny, żeby ułatwić przeglądanie galerii zdjęć z dotychczasowych wydarzeń, ale jednocześnie zawierać informacje, co się wydarzy podczas kolejnych weekendów. Wprowadziliśmy małe ułatwienie dla tych, którzy pytani o datę zawsze muszą się upewnić. Weekendy, które się już odbyły automatycznie zmieniały kolor na szary, dlatego najbliższy weekend można było poznać po tym, że jest to pierwsza czerwona kartka w kalendarzu.

parowozy-04

Oprócz tego na stronie można było przeczytać o miejscach, w których odbywały się wydarzenia i zapisać się do newslettera.

parowozy2-04

Podobne realizacje:

Dobra Forma | NIP: 823 164 57 06

kontakt@dobraforma.pl

Napisz do nas