Kliknij aby poczytać

Strona chatkapikabu.pl

W pełni i rozkwicie stronę można obejrzeć TU. A o samej stronie warto wiedzieć, że powstała zaraz po tym jak skończyliśmy prace nad identyfikacją wizualną przedszkola Chatka Pikabu. W tym miejscu konieczny jest szybki wtręt.

Wtręt:

Najpierw identyfikacja wizualna, a później strona internetowa. Odwrotnej kolejności nie polecamy. Jeśli firma ma wyglądać profesjonalnie, powinna zachowywać spójną stylistykę i kolorystykę. Strona www w skandynawskim stylu a logo w rokoko? Takim impresjom mówimy stanowcze NIE. ?

Ciąg dalszy, po wtręcie:

Strona Chatki jest nieszablonowa. W naszym języku oznacza to, że nie opiera się na szablonie. Najpierw ją zaprojektowaliśmy graficznie, a później została zaprogramowana w oparciu o wizualizacje zaakceptowane przez Klienta. Dzięki temu w 100% mogliśmy stworzyć stronę, której potrzebowała Chatka, estetycznie i funkcjonalnie. ?

Zrzut ekranu 2016-08-17 o 16.10.59

W projekcie zadbaliśmy o to, by strona stawała się coraz bardziej atrakcyjna wraz z upływem czasu. W tym celu powstała galeria inspirowana plastrem miodu, która wydaje się tym pełniejsza, im więcej zdjęć w galerii. Super, co?

 

Podobne realizacje:

Dobra Forma | NIP: 823 164 57 06

kontakt@dobraforma.pl

Napisz do nas